Eğitim

Son dakika Bakan Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması!

Sosyal medya hesabı üzerinden yüz yüze eğitimle ilgili flaş bir açıklama mesajı yayımlayan Bakan Selçuk, milyonlarca öğrenciyi heyecanlandırdı. Bakan Selçuk’un açıklaması haberimizde

milli-egitim-bakani-selcuk-tan-yuz-yuze-egitim-13822670-6515-m-1.jpg

PAYLAŞIM YAPTI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan öğrenci ve velileri yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Bakan yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kaydetti..

“Bir yanda uzaktan eğitim çalışmaları, bir yanda salgın döneminde okulları açtığımızda yapılacak çalışmalar var ama asıl önemlisi, sonrakiler. Salgın bitecek. Hepimiz okullarımıza, normal hayatımıza geri döneceğiz. İşte, o zaman yapılacak çok iş var. Gün yok, gece yok, hafta sonu yok, tatil yok. Hepimiz o günlere hazırlanıyoruz. Oraya sağlıkla ereceğiz inşallah. Yapmak istediklerimizi, hayallerimizi, çizdiğimiz yolu hep birlikte tamamlayacağız. Salgın dönemi, durduğumuz değil; başka yollar da bulduğumuz bir dönem oldu. Ben, burası, yani Milli Eğitim Bakanlığı, projelerde çalışan binlerce meslektaşım, hep birlikte o günlere bir an önce kavuşmak gayretiyle çalışıyoruz. Biliyorum ki siz de bu dilekte ve kendi hayatlarınızda bu çabadasınız. Hep birlikte olacak, hep birlikte”

milli-egitim-bakani-selcuk-tan-yuz-yuze-egitim-13822670-390-osd.jpg

YÜZ YÜZE EĞİTİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Öğrenci ve veliler yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? sorusuna cevap arıyor. Konu ile ilgili henüz net bir açıklama gelmedi. yüz yüze eğitime ilişkin gelen alınan bilgiye göre kararın aşılama çalışmalarından sonra Türkiye koronavirüs durumuna göre verileceği ifade ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir