Ekonomi

Yapı Kredi ihtiyaç sahiplerine 3 aya kadar ertelemeli kredi veriyor! Online başvuru yapabilirsiniz!

3 aya kadar ertelemeli yeni yıl kredisi sayesinde ihtiyaçların ertelenmemesi gerektiğini belirten banka, ödemelerin 3 ay boyunca ertelenebileceğini duyurdu. Başvuruların online olarak yapılabileceği Yap Kredi ihtiyaç kredisi başvuru linki ve detaylar haberimizde

Konu ile ilgili resmi web sayfası üzerinden açıklama yapan banka, “3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, ödemelerinizi erteleyin” ifadesi kaydetti.

screenshot-2-001.jpg

3 AYA KADAR ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi’den 90 gün boyunca ertelemeli kredi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenler, başvuruların hangi kanallar üzerinden yapılacağını merak ediyor. Yapı Kredi, başvurulara ilişkin, 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirilebileceğini ifade etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yapı Kredi 3 aya kadar ertelemeli kredi kampanyasına ilişkin başvuru şartlarını tek tek açıkladı. İşte kredi kampanyasına başvurmak isteyen kişiler için önemli bilgiler ve detaylar:

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi” kampanyası seçilmelidir.

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

5e96f9d45542831f1067b80c.jpg

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

5ec67a8fc9de3d283811559b.jpg

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Yeni Yıl Kredisi için de geçerlidir.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir