Ekonomi

Halkbank yüzde 0,49 faiz oranlı 6 ay geri ödemesiz kredi veriyor!

Koronavirüs salgını dönemin nakde olan ihtiyacımız her geçen dönem daha da fazlalaşmaya başladı. Hassas ve zorlu dönemlerden geçtiğimiz bu dönemlerinde Halkbank, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına geliri 5 bin TL’nin altında olan vatandaşlara 10 bin TL’ye varan 6 ay geri ödemesiz kredi vereceğini duyurdu.

0x0-evde-bakim-maasi-yatan-iller-14-eylul-evde-bakim-parasi-kac-ilde-yatti-1600062765911.jpg

AYLIK YÜZDE 0,49 FAİZ ORANI

Resmi web sayfası üzerinden yayımlanan ihtiyaç kredisine ilişkin, “Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerimizin gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL’ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur” açıklaması kaydedildi.

screenshot-3-001.jpg

6 AY SONRA GERİ ÖDEME

İhtiyaç sahiplerine verilecek olan kredi paketi kapsamında 6 ay sonra geri ödeme yapılacağını ifade eden Halkbank, başvuruda bulunmak isteyenlerde aranan şartları tek tek açıkladı.

0x0-asgari-ucrete-350-tl-zam-mujdesi-var-mi-2021-yili-asgari-ucret-brut-ve-net-zam-ne-kadar-olacak-iste-tarih-1600069156703.jpg

ONAYLANAN KREDİ NASIL KULLANILACAK?

Halkbank’a online ya da direkt şubelerden yapılan başvurularda kredilerin nasıl kullanılacağı da merak konusu oldu. Onaylanan kredilerin nasıl kullanılacağını merak edenler için Halkbank şu açıklamayı yaptı:

Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi à Bireysel Kredini Kullanà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz

 Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler à Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama à Başvurularımà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.

0x0-12-eylul-evde-bakim-maasi-yatan-iller-listesi-evde-bakim-maasi-hangi-illerde-yatti-1599890136323.jpg

 Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredinizi web sitemiz üzerinden kullanmak için tıklayınız.

 Kredi tutarınızı; şubeye gitmeden Bank24’lerimizde yer alan Kartsız İşlem menüsündeki “Bireysel Destek Kredisi Çekme” seçeneğiyle ya da banka kartınızla Para Çekme menüsünden dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.

BAŞVURU YAPMAK VE YÜZDE 0,49 FAİZLİ KREDİ KAMPANYASINA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir