Kültür-sanat

Yatıya Misafirim Var kazanan isim! Yatıya Misafirim Var haftanın birincisi 25 Aralık 2020

Hafta içi her gün saat 16.00’da yeni bölümü ile ekranlara gelen Yatıya Misafirim Var programında 5 farklı yarışmacı ve 5 şehrin konu edilmesiyle başlıyor. Yarışmacılar, konuklarını ağırlayarak ve şehirlerini tanıtarak, en yüksek puanı almaya çalışıyor.

33903.jpg

YATIYA MİSAFİRİM VAR KAZANAN İSİM

Yatıya Misafirim Var’da bugün haftanın birincisi açıklanıyor. 5 gün boyunca şehir şehir gezen yarışmacılar, farklı şehirleri ve kültürleri tanıyor. Gün sonunda alınan puanlarla da yavaş yavaş haftanın birincisi belli oluyor.

31126.jpg

YATIYA MİSAFİRİM VAR 25 ARALIK KAZANAN İSİM

Yatıya Misafirim Var 25 Aralık kazanan isim birazdan puanların verilmesiyle birlikte açıklanıyor. Son 2’ye kalan Dilek ve Güler Hanım arasında çekişme söz konusu. 

12 puan ile birinci olan isim Dilek Hanım oldu. 

31121.jpg

YATIYA MİSAFİRİM VAR ÖDÜL NE?

Yarışma başladığı ilk günden beri izleyenler, Yatıya Misafirim Var ödül ne? sorusunu soruyor. Konu ile ilgili henüz net bir açıklama gelmedi. İzleyenler Yatıya Misafirim Var ödülünün tatil olduğunu ifade ediyor. Konuyla ilgili bir gelişme meydana geldiğinde haberimize eklenecektir.

Bir Yorum

  1. Kübra hanım çok yüksekten atıyordu benim misafir Perverliğimi görün diyip duruyordu. Ben onun kadar ukala birini görmedim. Çok kendini beğenmiş herkezi aşalayıçı konuşmalar.

  2. Bu kadar terbiyesiz bir insan görmedim seyrederken resmen kriz geçirdim. Evine gelen bir misafire böylemi davranılır. Dövseydi bari. Bir döğmediği kaldı. İnsan ne kadar yorgun olursa olsun. Kübra hanım çok terbiyesiz. Bence Trabzonluların yüz karası. Aslında o kadar çok şey söylemek istemiyorum ki. Kendini çok övüyordu batırdı her şeyi. Yazık.

  3. Bir erkek olarak o kübramıdır nedir neydi o kadın öyle bee iğrenç ve çirkef trabzonlular hepmi öyle acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir