Ekonomi

Bankada hesabı olan herkese kritik uyarı yapıldı! 24 Ocak’tan itibaren..

QNB Finansbank, müşterilerine SMS göndererek, 24 Ocak 2021 tarihi itibariyle Ek Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylık faiz oranının %1,79 gecikme faiz oranının ise %2,09 olarak güncelleneceğini duyurdu. Merak edilen detaylar haberimizde mevcut

screenshot-4.jpg

FAİZ ORANLARI GÜNCELLENECEK

Düzenli aralıklarda faiz oranlarını güncelleyen banka, son olarak 24 Aralık tarihi itibariyle faiz oranlarının güncelleneceğini açıklamıştı. 24 Aralık itibariyle Ek Hesap aylık faiz oranını %1,59, gecikme faiz oranını ise %1,89 olarak güncelleyen banka, yeni bir güncelleme yapacağını belirtti.

SMS İLE BİLGİLENDİRDİ

Müşterilerini SMS ile bilgilendiren banka, yaptığı açıklamasına şu ifadeleri kaydetti:

“Değerli müşterimiz, 24 Ocak 2021 tarihi itibariyle Ek Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylık faiz oranı %1,79 gecikme faiz oranı %2,09 olarak güncellenecektir”

shutterstock-382756177-0.jpg

KREDİLİ MEVDUAT HESABI NE ANLAMA GELİYOR?

Bankanın müşterilerine gönderdiği SMS sonrasında kredili mevduat hesabının ne olduğu ise merak konusu oldu. Konuyla ilgili QNB Finansbank, resmi web sayfasında şu ifadeyi kaydetti:

Her an nakit ihtiyaçlarınızda ve alışverişlerinizde kullanabileceğiniz size özel limittir.

Hesabınızda para olmasa bile Ek Hesap limitiniz tutarınca nakit çekim yapabilir ya da limitinizden taksitli kullanım yapabilirsiniz.

Talimatlı Ek Hesap limitiniz faturalarınızın otomatik tahsilatında kullanabileceğiniz bir limittir.   

Alışverişlerinizde Maestro/Cirrus ve Electron/Plus amblemi gördüğünüz her yerde, hesabınızda para olmasa bile, CardFinans Nakit kartınız ile Ek Hesabınızı kullanarak limitiniz dahilinde peşin ya da taksitli alışveriş yapma imkanı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir