Kültür-sanat

Gelinim Mutfakta Gizem neden yok? Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi, geri gelecek mi?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00’de yeni bölümleriyle ekranlara gelen Gelinim Mutfakta 25 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümünde İlayda ve kayınvalidesi yarışmadan ayrılma kararı almıştı. Ancak bugün yayınlanan yeni bölümde İlayda ile birlikte Gizem ve kayınvalidesinin de olmaması, Gelinim Mutfakta Gizem neden yok? sorusunun sorulmasına neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi? Gizem programa geri gelecek mi? Merak edilen detaylar haberimizde

gelinim-mutfakta-gizem-neden-yok-neden-ayrildi-geri-gelecek-mi-1.jpg

GELİNİM MUTFAKTA İLAYDA ELENDİ

Gelinim Mutfakta geçtiğimiz final gününde İlayda ve kayınvalidesi sürpriz bir karar alarak İlayda’nın anneannesinin sağlık sorunları sebebiyle yarışmadan çekilmişti. Onur Büyüktopçu ise İlayda ve kayınvalidesi yarışmaya veda ederken, sağlık sorunları ile ayrıldıkları için ileriki dönemlerde yeniden dönebileceklerini belirtmişti.

compressed-sv77.jpg

Bunun üzerine Gelinim Mutfakta İlayda ve kayınvalidesinin yakın zamanda geri dönebileceği iddia ediliyor.

gelinim-mutfakta-gizem-kimdir-ve-nerelidir-esi-kimdir.jpg

GELİNİM MUTFAKTA GİZEM NEDEN YOK?

İlayda’nın sürpriz bir şekilde programdan ayrılmasından sonra bugün yayınlanan programda Gelinim Mutfakta Gizem’in olmaması herkesi şoke etti.

1330928.jpg

Gizem ve kayınvalidesi bu hafta yayınlanan yeni bölümde sürpriz bir şekilde yarışmadan çekildiler. İzleyenler ise internet üzerinden Gelinim Mutfakta Gizem elendi mi? sorusunun cevabını araştırmaya başladı.

YARIŞMADAN AYRILDILAR

28 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni bölüm fragmanında Gizem ve kayınvalidesi yerine bir önceki yarışmacı Zeynep ve kayınvalidesi dahil oldu.

5f69e5667af5070588a0fdbc.jpg

Gelen bilgiye göre Gizem ve kayınvalidesi, yaşadıkları bir takım sağlık sorunları sebebiyle yarışmadan sürpriz bir şekilde çekildiler.

Konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir