Kültür-sanat

Doya Doya Moda Kemal Doğulu neden ayrıldı? Doya Doya Kemal’in yerine kim geldi?

Cuma günü yapılan son yayında Kemal Doğulu, yarışmacı ve diğer jüri üyeleri ile vedalaşmıştı. Stüdyoda duygu dolu anların yaşanmasından sonra herkes Doya Doya Kemal’in yerine kim geldi? sorusuna cevap arıyor.

0x0-kemal-dogulu-doya-doya-modadan-neden-ayriliyor-kemal-dogulu-kimdir-kac-yasinda-yeni-projesi-mi-var-1608888196785.jpg

DOYA DOYA KEMAL DOĞULU NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Kemal Doğulu yarışmadan Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen’de yeni bir yarışmaya jüri olmak için programdan ayrıldı.

Exxen’de başlayacak olan jüri koltuğuna Kemal Doğulu’nun oturacağı program 1 Ocak tarihinde yayında olacak.

0x0-kemal-dogulu-doya-doya-modadan-neden-ayriliyor-kemal-dogulu-kimdir-kac-yasinda-yeni-projesi-mi-var-1608888188910.jpg

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Kemal Doğulu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, yeni projenin adını “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” olarak duyurdu.

0x0-kemal-dogulu-doya-doya-modadan-neden-ayriliyor-kemal-dogulu-kimdir-kac-yasinda-yeni-projesi-mi-var-1608888197833.jpg

YERİNE HANDE DEMİR ACAR GELDİ

Kemal Doğulu’nun ayrıldığı jüri koltuğunun yeni ismi Hande Demir Acar oldu. Bir süredir Kemal Doğulu’nun yarışmadan ayrılacağı gündemdeydi. Ancak 25 Aralık tarihli yayınla birlikte Doğulu’nun programdan ayrıldığı resmen kesinleşmiş oldu.

5fe988f2d3806c0eecc91e8a.jpg

HANDE DEMİR ACAR KİMDİR?

Kemal Doğulu’nun yerine gelen Hande Demir Acar kimdir? sorusu günün en çok araştırılan konuları arasında yerini aldı. 1984 yılında dünyaya gelen Hande Acar, eğitimini Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri’nde tamamlayarak mezun oldu. 22 yaşında İşadamı Erdinç Acar ile evlendi. 2006 yılında evlendiği eşinden 4 yıl sonra yeniden boşandı. 2011 yılında ikinci defa evlenen çift, tek celsede evliliklerini bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir