İşkur İş İlanları

İstanbul, Ankara ve İzmir’de erkek kadın KPSS’siz 4 bin 630 personel alımı yapılacak!

İstanbul, Ankara ve İzmir’de iş arayışında olanlar için İŞKUR üzerinden çok sayıda farklı meslekte personel alım ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel alım ilanında erkek kadın başvuru şartlarını sağlayan adayların başvuru yapacağı bildirildi.

KPSS ŞARTI YOK!

İŞKUR üzerinden İstanbul, Ankara ve İzmir’de yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacaklar için KPSS şartı aranmadığı görüldü.

2019/05/23/kpss_8.jpg

ANKARA, İZMİR VE İSTANBUL’DA ÇALIŞACAK 4 BİN 630 KİŞİ ARANIYOR

İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplamda  4 bin 630 kişi personel alım ilanında iller bazında alım yapılacak personel sayısı şöyle:

İZMİR 828 personel alımı,

ANKARA 966 Personel alımı,

İSTANBUL 2836 Personel alımı

2019/06/14/iskur_mart_ayi_en_az_ilkogretim_mezunu_102_bin_personel_alimi_kpss_sarti_yok_1521450743_2191.png

İŞKUR İŞ İLANI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

5. En az ilköğretim mezunu olmak,

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

7. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

8. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

screenshot-4.jpgscreenshot-3.jpgscreenshot-2.jpg

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir