Gündem

Tüm Türkiye ayağa kalktı! Akademisyen Aylin Sözer diri diri yakılarak öldürüldü!

Tüm Türkiye bugün akademisyen Aylin Sözer’in diri diri yakılarak öldürülmesiyle birlikte ayağa kalktı. İstanbul’da yaşanan korkunç olayda Kemal D. isimli şüphelinin Aylin Sözer’in eski sevgilisi olduğu iddia ediliyor. Şüpheli şahıs, Genç akademisyen üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi.

0x0-aylin-sozer-capan-kimdir-eski-sevgilisi-tarafindan-oldurulen-aylin-sozer-capan-hangi-universitedeydi-1609240656029.jpg

YANARAK CAN VERDİ

Aylin Sözer, feci şekilde yanarak hayatını kaybetti. Yapılan ihbar sonrasında polis ekipleri olay yerine geldi. Şüpheli gözaltına alınırken, olay yerine gelen polis ekiplerine saldırdı.

4856631.jpg

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEYDİ

Gelen bilgiye göre hayatını kaybeden Aylin Sözer’in İstanbul’da özel bir üniversitede Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanlığı görevini üstlenmişti. Genç kadının yanarak hayatını kaybetmesi, kısa süre içerisinde tüm Türkiye’yi ayağa kaldırırken, sosyal medya üzerinden gelen tepkiler de büyümeye başladı.

4856644.jpg

ÇEVREDEKİLER LİNK GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Kemal D. polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, çevredeki vatandaşlar, link girişiminde bulundu. Dumanlar kısa süre içerisinde binayı sararken, olay yerine gelen itfaiye ekipleri, soğutma çalışmasına başladı.

BİNADAKİLER TAHLİYE EDİLDİ

Dairede çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, dumanların diğer dairelere sıçramasından sonra vatandaşları ve çocukları binadan acil olarak tahliye etti.

ogretim-gorevlisi-eski-sevgilisini-yakarak-oldurdu-4856606-1.jpg

2 GÜN BOYUNCA ESİR ALDI

Genç akademisyenin, öldürülmeden önce 2 gün boyunca şüpheli tarafından esir alındığı da konuyla ilgili gelen bitkiler arasında.

Bir Yorum

  1. Devletimiz hala idam i düşünüyormu daha çok canların yanmasına gözmu yumacak aklım almıyor devlet başımızda tacimiz değilse kuzgun leşimize taliptir.demek.

  2. Devletimiz idam i halen düşünüyor mu yoksa daha çok canlarımız yanacak. Devlet başımızda ya taç olacak yada kuzgunlarin çanlarımızın almasına seyirci olacak.

  3. Misliyle kısas yapacaksın bu adi kişiyi recm edeceksin tüm sülalesini ateşe atıp yakacaksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir