Kültür-sanat

Masterchef Türkiye kim elendi? Masterchef şampiyon adayı kim oldu?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasını izleyenler kıyasıya bir yarı final izledi. Yarı finalde Masterchef Türkiye yarışmasınbın 2 iddialı ismi karşı karşıya geldi. Masterchef Türkiye yarışmasını izleyenler gecenin sonunda kimin elendiğini Masterchef Türkiye kim elendi? Masterchef şampiyon adayı kim oldu? soruları ile araştırmaya başladı.

SERHAT VE EMİR KIYASIYA YARIŞTI

Masterchef Türkiye’de dün akşam karşı karşıya gelen 2 isim Emir ve Serhat oldu. Gece boyunca başlangıç, anamenü ve tatlı yapan çift  kıyasıya bir mücadele izletti. Emir mi? Serhat mı? elenecek diye beklerken tatlı yarışına kadar Emir ufak farklarla yarışmayı önde götürdü.

screenshot-2.jpg

TATLI DA DARBE YEDİ

Türk mutfağından ziyade dünya mutfağına hakim olan Emir tatlı yarışısın baklava yapmayı seçerek darbe yedi. Şefler Emir’in tabağında yaşanan talihsizliği pas geçmedi ve Emir’e tatlı yarışında düşük puanlar verdi.

screenshot-1.jpg

SERHAT TATLI İLE FARKI AÇTI

Serhat’ın yaptığı tatlıyı daha iyi bulan şefler Emir’in tam tersine iyi puanları Serhat’a verdi. Serhat tatlı ile Emir ile arasında olan farkı kapattı.

screenshot-7.jpg

BARBAROS’UN RAKİBİ KİM OLDU?

Bekleme odasında bekleyen Barbaros Masterchef Türkiye kim elendi? sorusunun cevabını merak ederken kapının açılmasıyla şampiyonluk rakibini de görmüş oldu. Barbaros’un rakibi uzun süredir kıyasıya ve tatlı bir yarış olan Serhat oldu. Serhat’ın kazanmasıyla Masterchef Türkiye kim elendi? sorusunun da cevabı belli oldu.

screenshot-3.jpg​​​​​​​

CUMARTESİ VE PAZAR FİNAL OYNANACAK

Serhat ve Barbaros arasında Cumartesi ve Pazar olmak üzere 2 gün boyunca sürecek bir final oynanacak. Final oyunlarının oynanmasının ardından Masterchef Türkiye 2021 şampiyonu belli olacak.​​​​​​​screenshot-4.jpg​​​​​​​

MASTERCHEF TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

Masterchef Türkiye yarışmasında oynanacak final yarışmasını kimin kazanacağı merak edilirken değerli okuyucularımız olarak Masterchef Türkiye yarışmasının kimin kazanacağına dair düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

screenshot-8.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir