Ekonomi

Başvuranlara 3 ay geri ödemesiz anında 20 bin TL nakit veriliyor!

Akbank, müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyası ile destek vereceğini açıkladı. 3 ay geri ödemenin yapılmayacağı ifade edilen destek kampanyasında vatandaşların desteği şimdi alması durumunda ödemelerin Mart ayında yapılacağı belirtildi.

screenshot-6.jpg

BAŞVURULAR ONLİNE YAPILACAK!

Akbank, konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında başvururlarında Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Mobil üzerinden online olarak yapılabileceği aktarıldı.

Akbank, resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında kredi vadesinin 36 ay olacağını duyururken, 3 ay da erteleme uygulanacağını ve bu kapsamda vadenin en fazla 33 ay olacağını belirterek, “3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz” dedi.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ KREDİ KAMPANYASI İÇİN BAŞVURU BELGELERİ

3 ay geri ödemesiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için başvuru belgeleri şu şekilde ifade edildi:

Nüfus cüzdanı ya da ehliyetin aslı veya fotokopisi

Gelir belgesi

Özel sektör çalışanları için SGK hizmet döküm belgesi

Adres teyidi amaçlı belge talep edilmektedir.

emeklilere-kredi-kampanyasi-hangi-bankanin-emekli-4698272.jpg

KAMPANYA KOŞULLARI

Akbank’ın resmi web sayfasında yapılan açıklamaya göre kredinin koşulları şu şekilde ifade edildi:

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir