Ekonomi

En düşük faizle kredi veren İş Bankası en az 3 bin TL’den 3 ay geri ödemesiz kredi veriyor!

Diğer bankalara kıyasla en düşük faiz oranının sunan banka 36 ay vade ile geri ödeme yapılabileceğini belirtti.

EN AZ 3 BİN TL

Aynı zamanda bankadan gelen açıklamaya göre en az 3 bin TL en çok 100 bin TL arasında nakit destek verileceği ifade edildi. Minimum vadenin 1 ay olacağı ifade edilen kredi paketine dair merak edilen tüm detaylar ve diğer bankaların faiz oranları haberimizde

3 AY GERİ ÖDEME YOK

Aynı zamanda yapılan açıklamanın devamında 3 ay geri ödeme yapılmayacağı ifade edildi. İşte bankanın yaptığı açıklama şu şekilde:

Tüketici kredisi veya bireysel ihtiyaç kredisi olarak da bilinen ihtiyaç kredisi, esnek kredi ödeme planı ile ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan karşılayabilmenize imkân tanıyan bir bankacılık hizmetidir.

İhtiyaç kredisi sayesinde elektronik, beyaz eşya veya eğitim gibi farklı alanlar için ihtiyacınız olan nakde kolayca ulaşabilmek mümkün olur.

İş Bankası ihtiyaç kredisi geri ödemelerinizi bütçenizi yormadan planlayabilmenize de yardımcı olur.

İhtiyaç kredinizi size özel* belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranıyla dilerseniz aylık eşit taksitlerle, dilerseniz kişiye özel esnek taksitli** ödeme planıyla kullanabilirsiniz.

DİĞER BANKALARIN FAİZ ORANLARI

screenshot-1-002.jpg

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Banka tarafından yapılan açıklamanın devamında başvuruların nasıl yapılacağı da şu şekilde aktarıldı:

“Üstelik, Anında Kredi’ye başvururken dilerseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz dönem seçimi Bankamatiklerden yapılan Anında Kredi başvurularında geçerli değildir”

BAŞVURU İLE İLGİLİ DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir