Dünya

Son dakika resmen duyuruldu! Türkiye’den 8 ülke için yeni karar alındı

Türk Hava Yollarının (THY) 2021 yılı Ocak ayı uçuş planı açıklandı.

8 ÜLKE İÇİN FLAŞ KARAR!

Koronavirüsten dolayı uçuşların askıya alınmasının ardından Haziran ayı itibariyle yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını kademeli olarak yeniden başlatan THY, 2021 yılı Ocak ayında yapılacak uçuşları duyurdu.

OCAK AYINDA BAŞLAYACAK

THY resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, 8 ülke için kritik karar açıklandı. Açıklanan kararda Ocak ayında Türkmenistan’da Aşkabat, Abu Dabi, Yunanistan’da Atina ve Selanik, Bahreyn, Irak’ta Basra, İran’da Meşhed ve Şiraz, İtalya’da Napoli, Fas’ta Marakaş, Moğolistan’da Ulanbator ve Endonezya’da Bali’ye uçuş seferleri başlatılacak.

616x321-thynin-ocak-ayi-ucus-plani-belli-oldu-1609501474822.jpg

SINIRSIZ DEĞİŞİKLİK HAKKI VERİLDİ

Konuyla ilgili olarak yapılan duyuruda ise şöyle denildi: “Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın. Uçuş takvimi 31 Ocak 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.”

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir