Kültür-sanat

Lucifer 5. sezon 2. kısım bekleyenler nefeslerin tuttu! Lucifer ve Tanrı sahnesi ilk kısım yayınlandı!

Oldukça mistik olayları ele alan ve dünya çağında ses getiren yapımlardan biri olan Lucifer, ülkemizde de tutulan yapımlar arasında yerini alıyor. Koronavirüs salgını sebebiyle, Lucifer 5. sezon 2. kısım yayınlanması biraz uzadı. Ancak ara ara yeni sezondan gelen görüntüler herkesi heyecanlandırıyor.

eqlisucw8ae2zck.jpg

LUCİFER VE TANRI ARASINDAKİ SAHNE

Dizinin ilk sezonundan bu yana Lucifer babası olan Tanrı ile bir takım sorunlar yaşadığını tüm izleyenler biliyordu. Öyle ki, dizinin 5. sezonunun son bölümünde herkesin merakla beklediği Tanrı yüzünü göstermiş, çocuklarıyla yüzleşmişti. Herkes bu sahne sonrasında ne olacağını merak ediyor.

YENİ GÖRÜNTÜ GELDİ

Lucifer ve Tanrı arasındaki sahne ile ilgili gelen yeni görüntüde Tanrı’nın Lucifer’ın omzuna dokunduğu ve ona “Sana bir şey sormaya geldim” dediği dikkat çekiyor. Herkes burada Tanrı’nın Lucifer’a Chole ile ilgili bir şey soracağından neredeyse emin.

lucifer-sezon-5-netflix-iki-kisim-768x408.jpg

LUCİFER 5. SEZON 2. KISIM NE ZAMAN?

İzleyenler artık 2021’e girilmesiyle birlikte Lucifer 5. sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak? sorusunu soruyor. Dizinin yeni kısmı koronavirüs salgını olmadan önce Ekim ayında yayınlanacaktı. Ancak salgın sebebiyle yayın tarihi 2021’in Mart-Nisan aylarına kaymasına neden oldu.

lucifer-5-sezon-filmloverss.jpg

LUCİFER 6. SEZON

Ancak hayranlarını üzen bir haber de geldi. Dizide Lucifer karakterini canlandıran Tom Ellis, artık 6. sezondan sonra Lucifer karakterini canlandırmak istemediğini ve tiyatroya yönelmek istediğini belirtti. Bu sebeple Lucifer 6. sezon ile ekranlara tamamen veda ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir