Gündem

‘Ben atlamam, atmışlardır’ diyen Feyza Nur Saydam 7. kattan düşerek feci şekilde can verdi! 17 yaşındaki Feyza Nur Saydam’a ne oldu?

Bugün evlerinin 7. kattaki balkonundan düşerek feci şekilde hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam gündem oldu.  Genç kızın4 ay önce sosyal medya hesabından yazdıklarının fark edilmesinden sonra genç kızın ölümü “Şüpheli” olarak kayıtlara geçerken, herkes Feyza Nur Saydam’a ne oldu? sorusunun cevabını merak ediyor.

DUYGU DELEN’İN ARKADAŞI OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Olayla ilgili soruşturma başladı. Konu kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu. Aynı zamanda ortaya atılan iddialardan biri de genç kızın geçtiğimiz ay Ağustos ayında balkondan düşerek hayatını kaybettiği ve cinayet şüphelisiyle erkek arkadaşı Mehmet K’nın tutuklu yargılandığı Duygu Delen’in arkadaşı olduğu iddia edildi.

screenshot-19.jpg

BİR GÜN BU HASHTAGLERDEN BİRİ OLURSAM..

Duygun Delen’in ölümüne ilişkin paylaşım yapan Feyza Nur Saydam, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımı yapmış:

“Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmemişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın”

bir-yerden-asagi-atlamam-atmislardir-diyen-13840459-120-m.jpg

SİGAARA İÇERKEN DÜŞTÜĞÜ İDDİA EDİLDİ

Genç kızın cenazesi Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından toprağa verildi. Feyza Bur Saydam’ın ailesinin polise verdiği ifadesinde, gen kızın terasta sigara içerken düştüğünü söyledikleri ileri sürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir