İşkur İş İlanları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımları devam ediyor! Bu şartları taşıyan herkes başvurabilir!

Kamuya büro memuru alımı bekleyenler için önemli bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne aşağıda belirtilen şartları taşıyan büro memuru alınacağı ifade edildi. Başvurular halen devam etmekte olup 4 Ocak tarihinde sona erecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenler için başvurular koronavirüs salgını sebebiyle online olarak gerçekleştirileceği ifade edildi. Aşağıda belirtilen şartları taşıdığını düşünenler için başvuru linki haberin sonuna eklenmiştir.

Alımlarda hem genel hem de özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan adayların başvurabileceği Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı için başvurular yarın sona erecek.

ÖZEL ŞARTLAR

TAHSİLİ

Üniversitelerin iktisat, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, ekonometri, siyaset bilimi, uluslararası finans, ekonomi, bankacılık ve sermaye piyasası, bankacılık ve finans, muhasebe ve finansal yönetim, sigortacılık ve risk yönetimi, bankacılık, bankacılık ve finans, uluslararası ticaret, küresel ve uluslararası ilişkiler, ekonomi ve finans, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, işletme-ekonomi, muhasebe ve denetim, muhasebe bilgi sistemleri, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler, uluslararası işletme yönetimi, uluslararası işletmecilik bölümlerinin birinden veya eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

ARANILAN DİĞER ŞARTLAR:

  • Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip olmak.
  • Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim olmak.
  • Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.
  • Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim olmak.
  • Ms Office programlarını bilmek.
  • İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak

AÇIKLAMA:

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır.

Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE DİĞER DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir