Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı yapacak! En az 5000 TL maaş verilecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan memur alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları aktarıldı. Öte yandan adayların hangi kadrolara alım yapılacağı belirtildi.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Yayımlanan personel alım ilanında, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı merkez teşkilatında münhal bulunan Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 7. derece 10 adet kadroya atama yapılmak üzere, aşağıda belirtilen öğrenim dallarından mezun adaylar arasından yazılı ve sözlü sınavla (iki aşamalı) Coğrafi Bilgi Sistemi Uzman Yardımcısı alınacaktır.” denildi.

2017/10/24/kredi-borcunu-odemeyen-memurlarda-surec-nasil-isler.jpg

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ADRESİ

Başvurular Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sayfası (www.csb.gov.tr ve/veya https://personeldb.csb.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

BAKANLIK PERSONEL ALIM İLANI

Atama yapılacak kadrolara ilişkin öğrenim dallarına göre KPSS puan türleri, asgari taban puan ve puan sıralamasına göre kaç adayın davet edileceği, yarışma sınavına katılacak adaylarda aranan genel ve özel şartlar, müracaat tarihi, yeri, şekli ve istenecek belgeler, yarışma sınavının yeri, şekli, tarihi, sınav konuları ile ağırlık puanları ve diğer hususlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde (www.csb.gov.tr ve/veya https://personeldb.csb.gov.tr) ileriki bir tarihte yayınlanacaktır.

screenshot-6.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir