Gündem

Güncel koronavirüs tablosundaki son rakamlar! 4 Ocak korona tablosu..

Sağlık Bakanlığı tarafından her gün güncel koronavirüs verileri açıklanıyor. Açıklanan yeni koronavirüs verilerinde son verilerin düşüş göstermesi herkesi sevindirirken, tablodaki düşüş, Hayat Eve Sığar uygulamasındaki haritaya da yansıdı. 4 Ocak koronavirüs verileri de az önce açıklandı.

BAKAN KOCA TWİTTER’DAN AÇIKLADI

Twitter üzerinden açıklama yapan Bakan Koca, dünkü verilere ilişkin, “Bugün tespit edilen 1.515 yeni hastamız var. Uzun bir aradan sonra vaka sayısı 10.000’in altına indi. Kısıtlamalara ve test talebindeki düşüşe bağlı olarak vaka sayıları beklenenden fazla gerilese de bunu kalıcı hale getirmek elimizde. Birlikte güçlüyüz” ifadesini kullanmıştı.

3 OCAK KORONAVİRÜS VERİLERİ

Dün açıklanan 3 Ocak koronavirüs verilerinde 138 bin 941 kişiye test yapıldı. Yapılan test sonucunda 9 bin 877 vaka tespit edildi. Hasta sayısı 1 bin 515 olarak açıklanırken, vefat sayısı da düşüş göstererek 193 olarak tablodaki yerini aldı.

5ff1ebe118c77321a057b391.jpg

4 OCAK KORONAVİRÜS VERİLERİ

Bakan Koca birazdan 4 Ocak koronavirüs verilerini az önce açıkladı. Açıklanan tabloya ilişkin, “Bugün tespit edilen 1.508 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız düşmeye devam ediyor. Kısıtlama ve tedbirlerle elde ettiğimiz kazanımları kalıcı hale getirmeliyiz. Birlikte hareket edersek güçlüyüz” ifadesini kaydeden Bakan Koca son verileri şu şekilde açıkladı:

screenshot-10.jpg

4 Ocak koronavirüs tablosuna göre veriler düne göre biraz artış gösterdi. 13 bin 695 vaka tespit edilirken, 1.508 hasta sayısı olduğu açıklandı. 197 vatandaşımız da salgına yenik düşerek hayatını kaybetti. 

Bir Yorum

  1. Sokağa çıkma yasağında sokakta kadınlar toplantısını görseniz şaşarsınız karşılıklı kahve içmeler biraz zor kurtuluruz
    polislerimiz sokak sokak gezerlerse iyi olur cezalar yağarsa iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir