Gündem

Motosikletli terörist alarmı verildi! Şehir ayağa kalktı

Türkiye’de alçak planlarını devreye sokmaya çalışan teröristlerle ilgili flaş bir bilgiye ulaşıldı. Alınan bilgilere göre  Hatay’da motosiklet kullanan teröristlerin çeşitli eylem hazırlığında oldukları haberi geldi. Bunun üzerine emniyet makamlarını uyararak, muhtemel bir motosikletli terörist eylemi olasılığına karşı uyarıda bulundu.

ALARM VERİLDİ

Gelen bilgilerin ardından Hatay Emniyet Müdürlüğü, başta Belen- İskenderun, Dörtyol- Payas olmak üzere özellikle Hatay’ın Amanos dağları ormanlık alanlarına yakın yerleşim birimlerinde harekete geçti. Operasyonlarını ve arama tarama çalışmalarını artıran emniyet yetkilileri şüpheli görülen motosikletleri kontrol etmeye başladı.

030620201711182277931.jpg

GÜVENLİK GÜÇLERİ HAREKETE GEÇTİ

Daha önce İskenderun’da meydana gelen canlı bomba eyleminde motosikletli terörist hareketlerin varlığını hatırlatan güvenlik güçleri, “Halkımızdan motosikletli kişilere karşı uyanık olmalarını istiyoruz. Kalabalık yerlere park etmiş sürücüsü olmayan motosikletlere, ormanlık ya da askeri alanlar yakınında dolaşan motosikletlilere dikkat etmelerini ve şüpheli gördükleri unsurları en yakın emniyet birimlerine bildirmelerini istiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir