Gündem

64 yaşındaki baba 20 yaşındaki evli öz kızına tecavüz etti! İğrenç olay bakın nasıl ortaya çıktı

Aydın’ın Karpuzlu’nun kırsal Tekeler Mahallesi’nde iğrenç bir olay yaşandı. Yaşanan olayla ilgili mide bulandıran detaylar DNA sonucunda ortaya çıktı.

HERKESİ ŞOKE ETTİ

Aydın’da çiftçilik ve besicilik yaparak hayatını sürdüren 64 yaşındaki E. K.’nın, 5 çocuğundan biri olan evli H.A. (20) tecavüz ettiği kanıtlanması herkesi şoke etti.

GENÇ KIZ KAYBOLDU

3 Ağustos 2020 günün akşamında kendilerine ait olan inekleri sağacağını söyleyerek, evlerine 20 metre mesafedeki ahıra giden Ö.K.’nın Bir daha geri dönmemesi ailesini ve güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

640xauto-1.jpg

JANDARMA HAREKETE GEÇTİ

Ö.K., 64 gün sonra Tekeler Mahallesi’ne 3 kilometre mesafedeki başka bir mahallede kaldığı evde jandarma tarafından bulundu. Bu süreçte Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunan babanın sosyal medya hesabından gözyaşları içinde yardım çağırısında bulunduğu görüldü.

640xauto-2.jpg

KIZINA TECAVÜZ EDEN BABA TUTUKLANDI

Ö.K., ifadesinde, evli olan ablası H.A.’ya öz babası E. K.’nin cinsel saldırda bulunduğunu, kendisine de saldırabileceğini düşündüğü için evden kaçtığını söyledi. Jandarma, babayı gözaltına aldı. İfadesine başvurulan H.A., öz babasının kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu doğruladı. E.K. tutuklanırken, Ö.K. devlet korumasına alındı.

Tutuklu E.K. hakkında hazırlanan iddianame Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.

640xauto-3.jpg

UYKU HAPI VEREREK TECAVÜZ ETMİŞ!

İddianamede E.K.’nin öz kızına 2017 yılının ağustos ayında “Sen bunu kimseye söylemeyeceksin, bunlar aramızda kalacak” diyerek, uyku ilacı verdiği ve tehdit ile cinsel saldırıda bulunduğu anlatıldı. 6 ay sonra H.A.’nın hamile olduğunun ortaya çıktığı, karnı şişen genç kadının olayı çevredekilerden saklamaya çalıştığı, doğum yaptıktan sonra da cinsel saldırıya uğradığı anlatıldı.

12861698-728xauto.jpg

H.A.’nın 2 yaşındaki çocuğuna yapılan DNA testinde babanın E.K. olduğunun belirlendiği ifade edilen iddianamede E.K.’nin ‘nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 22 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir