Gündem

Canlı yayında Müge Anlı şoke eden açıklama! Ben hiç beklemiyordum

Müge Anlı canlı yayında ölüm raporu açıklanan Aleyna Çakır hakkında açıklamada bulundu. Aleyna Çakır ölüm raporu ile ilgili olarak açıklama yapan Müge Anlı Ümit Can’a seslenerek çağrı yaptı.

MÜGE ANLI ALEYNA ÇAKIR RAPORU HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

“Aleyna Çakır… Beklenen rapor dendi ben hiç beklemiyordum.” diyen Müge Anlı, “İşleyip işlemediğimi bile düşündüm. Bu konuyla ilgili hissim: Puzzle ile günlerce uğraşırsın benim Lokum gelir tam bitmeye yakın iki parçayı alır kaçırır yer. Tam uğraşmışsın ama hiçbir zaman o tablo tamamlanmayacak bilirsin. Toplarsın koyarsın kutuya. Burada öyle hissediyorum. Hiç bu konuyu konuşmayı düşünmüyorum. Ama işte Müge sen konuşmuyor musun denmesin diye işte…” dedi.

640xauto-1.jpg

ÜMİTCAN’A SESLENDİ

Aleyna Çakır’ı gündeme getiren Müge Anlı düşüncelerini canlı yayında paylaşarak, “Bu olayda birçok kişi bildiğini anlattı ama daha sonra yaşananlardan sonra o insanlar yok oldu. Telefonlarını değiştirdiler. Burada anlatılanların ne kadarı dosyada. Benim elimdeki ifadeler ne kadar nerelerde çok merak ediyorum. Adli tip raporunda annenin ve arkadaşlarının söylediği yüzdeki çöküklük nerede? Tek soru soruyorum… Bir gariplik var yani… Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan’a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle…” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir