Ekonomi

Son dakika Sigara fiyatları gelişmesi! 1 Paket sigara fiyatı…

Alkol zammı ardından sigara fiyatlarına da zam gelmesi beklenirken sigara ve tütün mamulleri üreticileri harekete geçti. Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle alım gücünün düşmesinin ardından alımların artmasını hedefleyen üreticilerin sigara fiyatlarını düşürmek için çalışma başlattığı öğrenildi.

SİGARA FİYATLARINA İNDİRİM GELİYOR

Sigara fiyatlarına peş peşe gelen zamların ardından sigara üreticileri alımların düşmesiyle birlikte alımları arttırmak için indirim yapmaya hazırlandıkları bilgisine ulaşıldı.

5c8cccc945d2a04bdc31fb08.jpg

1 PAKET SİGARA FİYATI

Sigaraya gelecek zamla birlikte 1 paket sigara fiyatı 20 TL olacağı belirtilmesi ardından sigara ve tütün mamulleri üreten marka fiyatların yükselmesinin aksine düşmesini hedeflediklerini ve yükselen sigara paketi fiyatlarını düşürmeye çalıştıkları aktarıldı.

tesk-ten-esnafa-sigarada-paketi-uyarisi-663890-5.jpg

GÜNCEL SİGARA FİYATLARI

Gelecek olan sigara fiyatlarına indirimle birlikte güncel sigara fiyatları da düşecek. Şuanda en az 14 TL olan sigara paketi fiyatının 10 TL’ye kadar düşmesi bekleniyor.

2020-yilinda-sigara-ve-ickiye-zam-gelecek-mi-z4x.jpg

SİGARA FİYATLARINA ZAM GELDİ Mİ?

Sigara fiyatlarına kesin olarak şuan zam ve indirim gelmedi. Sigara fiyatlarına zam ya da indirim gelir gelmez sizlerle paylaşacağız.

2546268-810x458.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir