Kültür-sanat

Gelinim Mutfakta kim elendi? 8 Ocak Gelinim Mutfakta kim kazandı?

Bu Pazartesi gününden itibaren Seda Sayan’ın sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta’da an itibariyle heyecanlı dakikalar yaşanıyor. Bir gelinin elendiği ve bir gelininin birinci olup ödülü aldığı yarışmada Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim kazandı?

8-ocak-cuma-gelinim-mutfakta-puanlari-verecek-kaynana-semra-ile-gulben-eregen.jpg

BİR YARIŞMACI ELENİYOR

Cuma gününü finalinde konuk olarak gelen Gülben Ergen ile birlikte eğlenceli dakikalar geçiyor. Ancak kritikten sonra belenen yarışmacının ismi açıklanıyor. Bu hafta Özlem, Gizem, Aysun ve Zeynep birinci olmak için yarışırken, bir yarışmacı ne yazık ki eleniyor.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 8 Ocak kim elendi? sorusu izleyenler tarafından en çok araştırılan konular arasına yerini alıyor. Birazdan son puanların verilmesiyle birlikte Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı belli olacak.

Bu haftanın en düşük puanını Aysun ve Özlem aldığı açıklandı. Bu haftanın en düşük puanını alan gelini 59 puanla Özlem oldu. 

8-ocak-cuma-gelinim-mutfakta-gunun-birincisi-olan-kim-resmi.jpg

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta kim kazandı? sorusunun cevabını birazdan Seda Sayan, hem haftanın hem de günün kazanan ismini açıklayacak..

Aysun günün birincisi olarak çeyreği almaya hak kazandı. 

10 bin TL tutarındaki altın bilezikler için gelinler büyük mücadele verdi. Bu haftanın en yüksek puanını alan gelini Zeynep oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir