Kültür-sanat

Çukur’da sürpriz ayrılık! Vartolu Sadettin veda mı etti? Peş peşe veda mesajları açıklandı

Çukur dizisi 4. Sezon 19. bölüm ile izleyicileri bir kere daha şoke etmeye hazırlanıyor. Son bölümde yaşananların ardından Çukur dizisi izleyicisinin kafası iyice karıştı. Vartolu Sadettin Çukur dizisinde uzun süredir ayrılması ardından diziden ayrılacağı gündeme gelmiş ve herkesi şaşırtmıştı.

ÇUKUR AYRILAN SÜRPRİZ İSİMLER

Çukur 110. Bölümde uzun süredir ilk defa çok sayıda kişinin ayrıldığı bölüm oldu. Çukur dizisi ilk ayrılan isimler arasında Yamaç’ın başkasına aşık olduğunu kaldıramayan Nehir, mektup bırakarak İstanbul’u terk etmesiyle birlikte Nehir’i canlandıran Hazal Subaşı Çukur’a veda etmiş oldu.

Oyuncu ayrılık mesajında, “Hoşça kalın. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki Çukur” ifadelerini kullandı.

cukur-3-dd78d87d98.jpg

ÇUKURDAN AYRILAN 2. İSİM

Çukur son bölümde Olga’yı öldüren Seren bu defa da babasının katili olarak suçladığı Süreyya’yı vurdu. Ogeday ve Kulkan’ın annesi Süreyya rolünü canlandıran Filiz Taçbaş diziye veda etti.

filiz-tacbas-baki-davrak-ve-hazal-subasi-cukur-13845607-9591-osd.jpg

ÇUKURDAN AYRILAN SON İSİM

Ogeday’ı kaçıran Koçovalılar, Kulkan’ı da tuzağa düşürdü. Kulkan düştüğü çukurdan kurtulmak için kendine uzatılan iple yukarı çıktığında abisi Ogeday’ı ağaçta asılmış halde gördü. Dizide Ogeday Erdenet rolünü canlandıran Baki Davrak da son bölümle Çukur’dan ayrıldı.

2020/11/03/cukur-a-damga-vuran-sahne-vartolu-veda-mi-ediyor-13709758_3484_m.jpg

VARTOLU SADETTİN ÇUKUR’DAN AYRILDI MI?

Çukur dizisinde peş peşe yaşanan ayrılıkların ardından Vartolu Sadettin nerede? sorusunun cevabı merak konusu oldu. Vartolu Sadettin Afganistan görevine gönderilmesine rağmen henüz geri dönmedi. Çukur 4.Sezon 19.Bölümde Vartolu Sadettin’in geri dönmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir