Kültür-sanat

Survivor Çağrı herkesi şaşırttı! Herkes daha genç zannediyordu ama…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve herkesin severek izlediği Survivor 2021 yarışmasında yarışan oyunculardan Survivor Çağrı Atakan yaşını öğrenenler şoke oldu.

SURVİVOR ÇAĞRI MERAK KONUSU OLDU

Survivor 2021 yarışmasında yarışan Survivor Çağrı Atakan yaşının yanı sıra mesleği, nereli olduğu da merak konusu oldu.

survivor-cagri-atakan-kimdir-nerelidir-cagri-atakan-sevgilisi-kim.jpg

SURVİVOR 2021 ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

1981 yılında Ankara’da doğan Çağrı Atakan, Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamasının ardından Çukur dizisinde oynadığı Remzi karakteriyle üne kavuştu.

screenshot-6-001.jpg

Öte yandan 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol alan Çağrı Atakan, dha sonra oyunculuğa mola vererek tiyatro ile ilgilendiği ve 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile ünlendi.

cagri-atakan3107076792600c42f5b505a.jpg

2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir. Çağrı Atakan, bu yıl Survivor 2021 yarışmasında yer alacak ve ünlüler takımında yarışacak olan isimler arasında yer alıyor.

screenshot-7-001.jpg

SURVİVOR 2021 ÇAĞRI ATAKAN AÇIKLAMASI

Çağrı Atakan “Yakında Survivor’a gidiyorum, Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. 1-2 dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir