Ekonomi

Altın almayı düşünenlere Salı günü uyarısı! Gram altın fiyatı dengeleri alt üst edecek

Altın yatırımı yapmak için altın fiyatlarının daha düşmesi beklenirken gram altın fiyatı başta olmak üzere altın fiyatları ile ilgili olarak Salı günü uyarısı yapıldı.

ALTIN FİYATLARI DAHA NE KADAR DÜŞECEK?

Uzun süredir sert bir düşüşün içinde olan altın fiyatlarının daha ne kadar düşeceği merak konusu olurken kuyumcular başta olmak üzere altın uzmanları önemli uyarılarda bulundu. Altın fiyatlarının bu hafta içerisinde yeniden yükselmesi beklenirken yapılan uyarılar dikkat çekti.

2017/12/03/15012016_altin_6503.jpg

GRAM ALTIN FİYATI GÖRÜLMEMİŞ DÜŞÜŞ

Altın fiyatları arasında gram altın fiyatında yaşanan görülmemiş düşüşün sonrasında Pazartesi gününden itibaren altın fiyatlarında beklenmedik bir hareketlenme olacağı öğrenildi. Gram altın fiyatından görülmemiş düşüşün ardından yükselmeye başlaması tüm altına yatırım yapmak için düşmesi bekleyenlerin planlarını alt üst edecek.

2017/12/20/resized_80db4-fd9eb2c5altin.jpg

GRAM ALTIN FİYATI 540 TL SEVİYELERİNE ÇIKACAK

Ekonomi uzmanları tarafından peş peşe yapılan uyarıların yanı sıra şuanda 410 TL seviyelerinde işlem gören gram altın fiyatının bir anda pik yaparak 540 TL seviyelerine çıkacağı açıklandı. 

2020/03/29/yarym_altyn_1.jpg

ÇEYREK ALTIN HIZI BAŞ DÖNDÜRDÜ

Çeyrek altın gram altın ile birlikte düşerken çıkışı da altına yatırım yapmayı düşünenlerin başını döndürecek. Şuanda çeyrek altın fiyatı 668 TL seviyelerinde işlem görürken bir anda 800 TL seviyelerine doğru hızlı bir hareketlenme yaşayacağı öğrenildi.

2020/03/31/altini_alan_kuyumcuya_kosuyor_1422177879_9984.jpg

ALTINDA SALI GÜNÜ UYARISI

Altın almayı düşünenler için uzmanlardan aldığımız bilgilere göre yarın yani Pazartesi gününden itibaren beklenen artışın yaşanacağı bilgisine ulaşıldı. Salı günü ile birlikte altın fiyatı yukarı doğru eğilimini arttırarak hızlandıracak ve düşmesini bekleyenleri üzecek. Bu yüzden gram altın başta olmak üzere altına yatırım yapanların Salı gününe kadar altın yatırımı için ellerini çabuk tutmaları bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir