Gündem

THY duyurdu! Koronavirüs kararı 21 Şubat tarihine kadar uzatıldı!

Koronavirüs salgını kapsamında geçtiğimiz günlerde İsrail çıkışlı ve varışlı uçuşlara geçici olarak durdurma kararı getiren Türk Hava Yolları’ndan yeni bir açıklama geldi.

THY’den gelen son dakika açıklamasına göre İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uçuşların durdurulma kararının 21 Şubat tarihine kadar uzatıldığı duyuruldu.

MUTANT KORONAVİRÜS YÜZÜNDEN

Son dönemlerde dünya genelinde koronavirüs vakalarının dışında mutant koronavirüs vakalarında artış gözlemlenmesi üzerine ülkeler alarma geçmiş durumda. THY’den gelen açıklamaya göre İsrail uçuşları 21 Şubat tarihine kadar geçici olarak ertelendi.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DUYURDU

Konuyla ilgili açıklama THY tarafından sosyal medya üzerinden yapıldı. THY, yapmış olduğu açıklamasında uçuşların 21 Şubat tarihine kadar durdurulduğunu şu şekilde ifade etti:

“İsrail yetkili makamlarınca alınan karar uyarınca İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşlar 21 Şubat 2021 tarihine kadar geçici olarak durdurulmuştur”

THY tarafından yapılan açıklamanın devamında yolcuların bilet işlemlerinin 850 333 08 49 numaralı çağrı merkezleri, satış ofisleri ya da bilet alınan acente üzerinden gerçekleştirebileceği ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir