EkonomiGündem

Anında nakit ihtiyacı olanlara müjde! QNB Finansbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası 18 Şubat’a kadar devam ediyor!

Acil nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank’tan müjdeli haber geldi. Banka yaptığı duyurusunda yüzde 1,29’dan başlayan düşük faizli ihtiyaç kredi kampanyasının 18 Şubat tarihine kadar devam edeceğini duyurdu. Detaylar haberimizde

Pandemi döneminde vatandaşların nakde olan ihtiyaçları her geçen gün artmaya devam etti. Bunun bilincinde olan bankalar, farklı kredi kampanyalarını müşterilere sunmaya başladı. Bu kapsamda herkesi heyecanlandıran açıklama QNB Finansbank tarafından yapıldı.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI

Avantajlı kredi paketinden yararlanmak isteyenler için QNB Finansbank, kampanyanın 18 Şubat tarihine kadar devam edeceğeini duyurdu. Gelen bilgiye göre kampanyadan sadece kamu çalışanları yararlanabilecek.

3 AY ERTELEMELİ

Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan düşük faizli kredi paketinde aynı zamanda 3 ay ertelemenin de olacağı duyuruldu.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenler için başvuruların SMS, mobil bankacılık ve şube üzerinden yapılabileceği duyuruldu. Detaylar şu şekilde aktarıldı:

QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye’ nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir. Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir