İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu Personeli Alım İlanları

İzelman 8-10 Şubat’ta KPSS şartsız kadrolu personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman 8-10 Şubat 2021 tarihleri arasında KPSS şartsız kadrolu personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman Genel Hizmetler Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre İzelman, biyolog, mimar, kimyager, ziraat mühendisi, jeoloji mühendisi, elektrik-elektronik mühendisi ve makine mühendisi kadrolarına personel alımı yapacak. İzelman personel alımı başvuruları 8-10 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Personel alımları için KPSS şartı ve istenmemektedir. Başvuru şartları ve başvuru detayları nelerdir? İzelman iş başvuruları nereye ve nasıl yapılır? İşte ayrıntılar…

KADRO DAĞILIMI

1 biyolog, 3 mimar, 1 kimyager, 2 ziraat mühendisi, 1 jeoloji mühendisi, 1 elektrik-elektronik mühendisi ve 1 makine mühendisi olmak üzere toplam 10 personel alımı yapılacak.

İZELMAN İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İzelman personel alımı başvuruları belirtilen tarih aralığında personel@izelman.com.tr adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişi mail atılarak yapılacaktır. Başvuru şartları ve diğer ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir