EkonomiGündem

İcralık ve takipte olanlara dikkat! Bu bankalar kredi veriyor!

Pandemi dönemiyle ekonomik açıdan daha da zor zamanlar geçiren vatandaşların yardımına bakalar koşuyor. İcralık ve takipte olanlara tek seferlik kredi verilecek. Peki, hangi bankalar icralık ve takipte olanlara kredi veriyor?

Bankalara yapılan başvurularda düşük faiz miktarıyla avukatlık olan esnaf ve insanlara yaşadıkları kötü günlerde ekonomilerinin düzelmesi adına kredi alınabiliyor.

SİCİL BOZUKLUĞU VE KREDİ PUANI DÜŞÜKLÜĞÜ

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar sicil bozukluğu ve kredi puanı düşüklüğü gibi durumlarda kredi kullanamıyor. Bunun sebebi, ödemelerin düzenli olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Kredi puanının yükselmesi ve sicil düzelmesi için borcun kapanması ve ödemelerin düzenli olan yapılması gerekmektedir.

İCRALIK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

İcralık olanlara kredi veren bankalar şu şekilde ifade edildi:

  • Ziraat Bankası borç kapatma kredisi
  • Garanti Bankası borç transfer kredisi
  • TEB avukatlık olanlara kredi
  • ING icralık olanlara kredi
  • Akbank anında onaylı kredi
  • Aktif  Bank N kolay kredi
  • Yapı Kredi icralık olanlara kredi

KREDİ NOTU YÜKSELTME

Kredi notunu yükseltmek isteyen vatandaşlar kredi notunun nasıl yükseleceğini merak ediyor. Bankayla yapılan alışverişler ve biriken kredi kartları ödenmediği durumda ciddi sorunlara sebebiyet verebiliyor.

Bankalar borçlarından dolayı icralık olan kişilere 800 kredi puanı olanlara çeşitli isimler adı altında krediler sunulmaktadır. Borçların kapatılması ve tek çatı altında toplanması için borç ödeme kredisi veren bankalara başvuruda bulunulması yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir