EkonomiGenelGündem

THY seyahat etmek isteyenlere indirim kampanyasının başladığını duyurdu!

THY bugünden itibaren yüzde 30 indirimli seyahat kampanyasının başladığını vatandaşlara duyurdu. Seyahat etmek isteyenler belirli tarihler arasında biletlerini alabilecek.

Türk Hava Yolları seyahat etmek isteyenler için indirim kampanyasının bugünden itibaren başladığını duyurdu. 13 Şubat tarihine kadar devam edecek olan THY indirim kampanyası detayları haberimizde

THY, tek yön ve iç hat şeklinde seyahat edecek yolcuları için yüzde 30 indirim kampanyasının bugün başladığını açıkladı. 11 – 13 Şubat tarihleri arasında alınacak olan biletlerin, 1 Mart  6 Mayıs tarihleri arasında kullanması halinde geçerli olacak yüzde 30 indirim detayları aktarıldı.

İndirimli biletler 1 Mart – 6 Mayıs tarihleri arasında kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler biletlerini, 11 Şubat tarihinde THY’nin resmi web sayfasından ve mobil uygulamasından alabilecek.

12 – 13 Şubat tarihleri arasında ise çevrim içi kanalları, satış ofisleri, acenteler ve çağrı merkezlerinden alınabilecek.

KAMPANYA BU UÇUŞLARDA GEÇERLİ DEĞİL

THY yaptığı açıklamasında kampanyanın AnadoluJet uçuşlarında, THY’nin ortak yaptığı ve Sabiha Gökçen kalkışlı ve varışlı uçuşlarda geçerli olmayacağının altı çizildi.

YÜZDE 30 İNDİRİMDEN NASIL YARARLANILACAK?

THY’nin indirimli yüzde 30 bilet kampanyasından yararlanmak isteyenler bilet alma işleminden sonra ödeme işlemine geçtiklerinde promosyon kodu kısmına “THY30” yazmaları yeterli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir