Ekonomi

Bim 12 Şubat Cuma Aktüel ürünler bugün satışa çıkıyor! 12 Şubat Bim Aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde bugün satışa sunulacak 12 Şubat Bim Aktüel ürünler dikkat çekti. Bim tarafından satışa sunulan 12 Şubat Bim Aktüel ürünler neredeyse piyasa fiyatlarına göre bedavaya satılacak olması herkesi şaşırttı.

Türkiye’de binlerce markete sahip olan Bim Marketler tarafından bugün 12 Şubat Bim Aktüel ürünler satışa çıkarılıyor.

BİM MARKET ÜRÜNLER DİKKAT ÇEKTİ

12 Şubat Bim Aktüel ürünler arasında ev hanımlarının dikkatini çeken ev ürünlerinin yanı sıra erkeklerin de işine yarayacak teknolojik ürünlerin yer aldığı görüldü.

BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR

Sabah saatlerinde açılacak olan Bim Marketlerde bugün daha önce açıklanan 12 Şubat Bim Aktüel ürünler satışa sunulmasının ardından vatandaşlar alacak.

12 ŞUBAT BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

12 Şubat Bim Aktüel ürünler şöyle:

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi üçlüsü yer alıyor. Çok fonksiyonlu dikiş makinesi, mikrofiber çift kişilik yorgan, kol saati, ütü masası ve eşofman takımları gibi ürünler de yine ilk sayfada yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 12 ŞUBAT 2021 SAYFA 2

BİM aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında ise cam set üstü ocak, mini fırın, blender seti, erişte ve makarna makinesi, ızgara tava, efektli tava, bulaşıklık, kaplama banyo seti, dikdörtgen aynalı tepsi, 3’lü kısa meşrubat bardağı, çöp kovası, 6+1 pasta takımı, sunum bardağı ve damacana pompası gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 3

BİM aktüel ürünler kataloğunun üçüncü ve son sayfasında ise smart TV, saç maşası, saç düzleştirici, saç kurutma makinesi, şarjlı saç kesme makinesi, cam baskül ve vakumlu siyah nokta temizleme aleti gibi ürünler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir