EğitimGenelGündem

Son dakika 15 okulda yüz yüze eğitim ertelendi!

Koronavirüs salgını kapsamında bir süredir uzaktan eğitime devam eden okullarla ilgili geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından flaş bir açıklama gelmişti. Yapılan açıklamada köy okullarında yüz yüze eğitimin 15 Şubat tarihinde başlayacağı ifade edilmişti.

Bugün gelen bir son dakika haberine göre Osmaniye’de merkeze bağlı köylerde yüz yüze eğitim 15 okul için 1 Mart tarihinde başlayacak. Detaylar haberimizde

Konuyla ilgili Osmaniye Valiliği tarafından flaş bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada alınan karar doğrultusunda 15 okulda yüz yüze eğitimin 1 Mart’a ertelendiği duyuruldu.

“BU OKULLAR 1 MART TARİHİNDE EĞİTİME BAŞLAYACAK”

1 Mart’ta yüz yüze yüz yüze eğitime başlayacak okullar şu şekilde sıralandı:

“Akyar Şehit Ali Erdinç, Cevdetiye, Çardak, İl Genel Meclisi, Çona Nurdağ, Kırmacılı Şehit Mehmet Ünaldı, Dervişli Şehit Mustafa Kök ve Şehit Jandarma Başçavuş Mehmet Çapar ilkokulları ve Akyar, Cevdetiye, İl Genel Meclisi, Çona Nurdağ, Kırmacılı Şehit Mehmet Ünaldı, Çardak ve Mamure ortaokulları”

DİĞER OKULLAR 15 ŞUBAT’TA BAŞLAYACAK

Yapılan açıklamanın devamında diğer köy ve seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki köy okullarındaki eğitimin 15 Şubat tarihinde başlayacağı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir