GenelKültür-sanat

Sefirin Kızı 3. kez bir ayrılıkla sarsıldı! Bir veda daha!

Star TV ekranlarının en çok izlenene ancak son dönemlerde önemli oyuncuların diziden ayrılması ile gündemden düşmeye Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şoke eden bir haber daha geldi. Bir oyuncunun daha diziden bu hafta ayrılacağı duyuruldu. Detaylar haberimizde

İlk olarak Neslihan Atagül daha sonra da Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılmasıyla birlikte gündeme bomba gibi düşen Sefirin Kızı dizisinde son dönemlerde yaprak dökümü yaşanıyor. Diziyle ilgili gelen bir son dakika haberine göre bir oyuncunun daha diziden ayrılacağı açıklandı. Bu haberin gelmesiyle birlikte Sefirin Kızı final mi yapacak? sorusunu da gündeme getirdi.

DİZİNİN KÖTÜ KARAKTERİ AYRILIYOR

Dizinin kötü karakteri olarak adlandırılan başarılı oyuncu Bülent Şakrak, diziden ayrılıyor. Kahraman Boz karakterine hayat veren Bülent Şakrak, Pazartesi günü yayınlanan yeni bölüm ile son kez hayranlarının karşısına çıkacak.

SEFİRİN KIZI FİNAL Mİ YAPACAK?

Popüler diziden ayrılık haberlerinin peş peşe gelmesi üzerine, Sefirin Kızı final mi yapacak? soruları gündeme bomba gibi düştü. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün paylamış olduğu dizi son günlerde kadronun azalmasıyla gündemde. Durum bu şekilde ilerleyince, dizinin yakın zamanda final kararı alacağı haberi iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir