GenelKültür-sanat

Leyla ve Mecnun ekranlara geri mi dönüyor? Açıklama geldi!

Bir dönemin en çok sevilen dizilerinden biri olan Leyla ve Mecnun’un ekranlara geri döneceği iddiası, herkesi heyecanlandırdı. Peki, Leyla ve Mecnun, film olarak ekranlara geri mi dönecek? Konuyla ilgili Serkan Keskin tarafından açıklama geldi.

Leyla ve Mecnun’un İsmail’i olan Serkan Keskin’den Leyla ve Mecnun filmine ilişkin çok heyecanlandıran bir açıklama geldi.

TRT1 ekranlarında yaklaşım olarak 3 sezondur yayınlanan Leyla ve Mecnun film mi olacak? Ekranların sevilen dizilerinden olan Leyla ve Mecnun dizisi, bitse de izleyenler dizinin devam etmesi gerektiğini sosyal medya üzerinden dile getirmeye devam  ediyor.

Dizide İsmail Abi olarak adlandırılan Serkan Keskin ise projenin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen halen unutulamamasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

BU KADAR SEVİLECEKLERİNİ TAHMİN ETMEDİLER

Leyla ve Mecnun dizisini çekmeye başlarken, aslında mahalle komedisi hedeflediklerini fakat konunun çok başka yere gittiğini ifade eden Keskin, “Biz kendi aramızda bir mahalle komedisi çekerken bambaşka bir yere gitti” dedi.

LEYLA VE MECNUN FİLM OLACAK MI?

“Leyla ve Mecnun film olacak mı?” sorusuna cevap veren Keskin, “Böyle şeyler konuşuluyor ama hayata geçmesi bizim elimizde olan bir durum değil. Birisi bu organizasyonu yaparsa neden olmasın?” diyerek, popüler yapımın film olabileceğinin sinyalini verdi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir