EkonomiGündem

Ziraat Bankası duyurdu! 2.500 TL ve üzerinde maaş alanlara 750 TL verilecek!

Ziraat Bankası tarafından Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emekli maaş ödemeleri alanlar için emekli maaşı promosyon teklifini duyurdu.

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon teklifinin detayları Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON BAŞVURUSU

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon başvurusu yapmak isteyen emekliler promosyon ödemesine ilişkin başvurularını Ziraat Bankası şubeleri, Ziraat Bankası İnternet Şubesi, Ziraat Bankası  Ziraat Mobil ve Ziraat Bankası ATM’leri aracılığıyla yapabileceği bildirildi.

Öte yandan Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon başvurusu için  emekli maaşı alanlar 4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası”nı yazarak SMS göndererek Müşteri İletişim Merkez tarafından aranarak onayları alınıp başvuru yapabilirler. Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.​​​​​​​​​

ZİRAAT BANKASI 3 YILLIK PEŞİN ÖDEME YAPIYOR

Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon ödemelerine başvuru yapanlara 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterilerin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON TUTARLARI NE KADAR?

Ziraat Bankası  birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterileri için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır. Ziraat Bankası emekli maaşı promosyon tutarları şöyle:

  • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,
  • 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir