Gündem

Yalova’da kaybolan kişiyi bulana 100 bin TL verilecek!

Yalova'da Kardelen Çakmak kaybolan eşi Ümit Çakmak'ı bulana 100 bin TL ödül verileceğini duyurdu.

5 Ocak 2021 tarihinde denize açılmasının ardından denize düşen ve bir daha haber alınamayan Ümit Çakmak’ı bulmak için eşi Kardelen Çakmak bulan kişiye 100 bin TL ödül verileceğini açıkladı.

CESEDİ BULUNAMADI

Yalova Deniz Polisi ve çevre illerden gelen ekipler tarafından günlerce süren aramalardan bir sonuç çıkmamasına rağmen Ümit Çakmak’ı bulmak isteyen eşi Kardelen Çakmak eşinin cesedinin bulunamamış olmasından dolayı  Ümit Çakmak’ın halen yaşıyor olabileceğini düşünmeye başladı.

BULAN KİŞİYE 100 BİN TL ÖDÜL VERİLECEK

Bulan kişiye 100 bin lira bir ödül vereceğini duyuran Kardelen Çakmak, “Eşimden o günden sonra hiçbir iz bulunamaması açıkçası onun halen yaşıyor olabileceği ümidini doğurdu. Ben onun bir şekilde bir yere çıktığını, belki de hafızasının yerinde olmadığını düşünüyorum.

Onu birileri bulmuş olabilir. Bu nedenle eşimi gören ya da yerini bilenlere ödül vereceğim. Yeter ki ondan bir iz bulayım. Ne olur eşimi gören, tanıyan ya da yerini bilenler bana başvursunlar. Eşimi bulmam halinde onun bulunmasını sağlayan kişiye 100 bin lira ödül vereceğim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir