Kültür-sanat

Masterchef Barbaros Yoloğlu ilk defa itiraf etti! Cinsel tercihi….

Masterchef yarışmasıyla tanınan ve insanların gönlünde taht kuran Masterchef Barbaros Yoloğlu ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden cinsel tercih itirafında bulundu.

Masterchef Barbaros Yoloğlu ilk defa cinsel tercihini açıklayarak herkesi dumura uğrattı.

BARBAROS’TAN ŞOK EDEN AÇIKLAMA

Masterchef finalistlerinden bir tanesi olan ama Şampiyonluk yarışında Serhat’a şampiyonluğu kaptıran Barbaros Yoloğlu, Sevgililer Günü’nde yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü.

KAR TANESİ GİBİ ERİYİP KAYBOLDU

Barbaros Yoloğlu cinsel yönelimi hakkında yaptığı açıklama ile herkesi şoke ederek şunları söyledi.

Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu.

BENİM AŞKIM RENGARENK

Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir