Kültür-sanat

Müge Anlı programında kriz çıktı! Ünlü danışman Arif Verimli programdan ayrıldı

Müge Anlı programına uzun yıllardır danışmanlık yapan Prof. Dr. Arif Verimli programdan ayrıldığını duyurdu.

Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı programında adli tıp uzmanı Şevki Sözen arasında yaşanan krizin ardından ayrılma kararı aldı.

ARİF VERİMLİ MÜGE ANLI PROGRAMINDAN AYRILDI

Müge Anlı programında uzun bir süredir olmayan Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Müge Anlı programına Şevki Sözen ile yaşanan krizin ardından ayrılan Verimli kendisine sorulan, “Hocam siz Şevki Hoca yüzünden ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu” mesajına “Evet, teşekkür ederim” yanıtını verdi.

Öte yandan Prof. Dr. Verimli, bir takipçisinin barışma yönündeki mesajına ise “Yakın zamanda değil, inanın bu bir birikim” yanıtını verdi.

ARİF VERİMLİ’DEN VEDA AÇIKLAMASI

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli Twitter’dan yaptığı veda açıklaması şöyle:

Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim.

Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum… Saygılarımla…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir