Genel

Ünlü film ve dizi oyuncusunun mutasyonlu virüse yakalandığı açıklandı!

Ünlü film ve dizi oyuncusu Toygun Ateş'in mutasyonlu virüse yakalandığı açıklandı! Ateş'in böbreklerinin iflas ettiği belirtildi.

Malatya’ya ‘Gizemli Köy’ filminin çekimi için giden ve bir süre sonra koronavirüse yakalanan 66 yaşındaki Toygun Ateş, tedavi gördüğü İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde entübe edildi. Oyuncunun eşi Victoria Kırgız, Toygun’un mutasyonlu virüse yakalandığını belirtti.

“BÖBREKLERİ İFLAS ETMİŞ”

Oyuncunun eşi Victoria Kırgız, Toygun Ateş’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Kırgız, “Mutasyonlu koronavirüs çıkmış. Böbrekler iflas etmiş. Hem solunum hem de diyalize bağlamışlar. Hastaneyi aradım, doktoru bilgi vermedi ‘Gelirseniz yüz yüze görüşürüz’ dedi. Bu hava koşullarında nasıl gideceğim? İki çocuğum var yanımda, ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

SETTEKİ SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen Toygun Ateş’in setteki son görüntüleri kameraya yansıdı. Yönetmeninin nasıl oynaması hakkında konuştuğu 66 yaşındaki oyuncunun rolünün çekilmesinin ardından kamera arkasında oyuncularla sohbet ettiği görülüyor.

TOYGUN ATEŞ KİMDİR?

2 Haziran 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Toygun Ateş, İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Çok sayıda tiyatro oyununda oynayan Ateş, sinema oyunculuğuna 1976 yılında başladı. O yıldan itibaren 100’den fazla sinema ve dizi filminde oynadı. Seslendirme sanatçısı olarak hem seslendirme yönetmenliği hem çeşitli yapımlar için seslendirmeler yaptı. Sinema yönetmeni ve senaryo yazarı da olan Toygun Ateş, yeni projelerde oyuncu, yönetmen, senarist olarak yer almaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir