GenelGündem

Milyonların gözü burada! Masada 3 önemli konu var!

Koronavirüs salgını kapsamında bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında Bilim Kurulu toplantısı yapılıyor. Toplantı an itibariyle başladı. Masada ise 3 önemli konunun olduğu ifade edildi. Detaylar haberimizde

Bakan Koca’nın başkanlığında Bilim Kurulu toplantısı başladı. Aşı çalışmaları, salgındaki son durum ve koronavirüs tedbirlerinin esnetilmesi gündemde olacak. Toplantı sonrasında Bakan Koca’nın açıklama yapması bekleniyor.

Bugün Fahrettin Koca başkanlığında Bilim Kuru saat 17.00’de video konferans yöntemi ile toplantıya başladı.

GÜNDEMDE 3 ÖNEMLİ KONU BULUNUYOR

Gelen bilgiye göre düzenlenen toplantıda alınan tedbirlerinin sonuçlar ve koronavirüs tablosu değerlendirilecek. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde başlayan ve halen devam eden aşılamadaki son durum ele alınacak.

KABİNE TOPLANTISI DA YARIN

Gelen son bilgiye göre yarın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kabine toplantısı düzenlenecek. Çarşamba günü düzenlenecek olan toplantıda da koronavirüs tedbirlerinin konuşulması ve ele alınması bekleniyor.

BAKAN KOCA AÇIKLAMA YAPACAK

Düzenlenen Bilim Kurulu toplantısı sonrasında Bakan Koca’nın durum ile ilgili yazılı açıklama yapmasının beklendiği ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir