GenelGündem

16 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı!

Gelen bir son dakika haberine göre merakla beklenen 16 Şubat koronavirüs tablosu açıklandı. Açıklanan tabloda verilerin yine istenilen seviyeye düşmediği görüldü. İşte 16 Şubat koronavirüs tablosu ve detaylar

Vatandaşlar her akşam güncel olarak açıklanan koronavirüs tablosunu merakla bekliyor. Akşam saatlerinde ise beklenen tablo yayımlandı. Ancak verilerde yine istenilen seviyenin altına bir türlü inilmemesi herkesi tedirgin etti.

16 ŞUBAT KORONAVİRÜS TABLOSU

Açıklanan 16 Şubat koronavirüs tablosuna göre 7 bin 906 vaka tespit edilirken, 658 kişinin hasta olduğu belirtildi. Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 90 olarak açıklanırken, 7 bin 189 kişi iyileşerek tablodaki yerini aldı. Bugün sadece 24 saat içerisinde 115 bin 794 kişiye test yapıldı.

15 ŞUBAT KORONAVİRÜS TABLOSU NASILDI?

Yeni tablonun açıklanmasından sonra gözler 15 Şubat koronavirüs tablosuna çevrildi. Dün açıklanan tabloya göre vaka sayısı 7 bin 945 iken, 60 vatandaşımız da hasta olarak tablodaki yerini aldı. 91 kişi vefat ederken, iyileşen hasta sayısı 7 bin 106 olarak belirtilmişti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir