GenelKültür-sanatSağlık

18 Şubat günlük burç yorumları açıklandı! Bugün doğanları bekleyen sürpriz belli oldu

18 Şubat Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları Uzman Astrolog Aygül Aydın tarafından açıklandı.

Uzman Astrolog Aygül Aydın 18 Şubat günlük burç yorumlarını açıkladı.

BURÇ TARİHLERİ

Hangi burç, hangi aya denk geliyor? İşte aylara göre burçlar…

Koç Burcu tarihi 21 Mart – 20 Nisan

Boğa Burcu tarihi 21 Nisan – 20 Mayıs

İkizler Burcu tarihi 21 Mayıs – 21 Haziran

Yengeç Burcu tarihi 22 Haziran – 22 Temmuz

Aslan Burcu tarihi 23 Temmuz – 22 Ağustos

Başak Burcu tarihi 23 Ağustos – 22 Eylül

Terazi Burcu tarihi 23 Eylül – 23 Ekim

Akrep Burcu tarihi 24 Ekim – 22 Kasım

Yay Burcu tarihi 23 Kasım – 21 Aralık

Oğlak Burcu tarihi 22 Aralık – 20 Ocak

Kova Burcu tarihi 21 Ocak – 18 Şubat

Balık Burcu tarihi 19 Şubat – 20 Mart

BUGÜNKÜ BURÇ YORUMLARI

18 Şubat Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları şöyle:

18 Şubat Koç burcu yorumu

Maddi gelirlerinizi düzenlemek için harika bir gün olacaktır. Bugün yapacağınız olumlu işlemler, ilerleyen günlerde yatırım yapmanızı da kolaylaştırabilir.

18 Şubat Boğa burcu yorumu

Duygularınızı ifade ederken manipüle edebilirsiniz. Ama karşınızdaki kişilere gerçek düşüncelerinizi açıklamamak ileride sorunlara yol açabilir.

18 Şubat İkizler burcu yorumu

İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili sorgulamaların artması kararsızlığınızı kontrol etmekte zorlanmanıza sebep olabilir.

18 Şubat Yengeç burcu yorumu

Sosyal çevrenizle olan diyaloglarınıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz konularda cevap vermek yerine kaçmayı tercih etmeniz sizi suçlu gösterebilir.

18 Şubat Aslan burcu yorumu

Kurallarınızın şirket ortamı ile bağdaşmaması karşısında, bu koşullarda neler yapıp yapamayacağınız düşünerek hareket etmelisiniz.

18 Şubat Başak burcu yorumu

Gitmek istediğiniz yönle ilgili kararınızı netleştirmelisiniz. Beklediğiniz her an sizi tahmin ettiğinizden de geriye düşürebilir.

18 Şubat Terazi burcu yorumu

Gelir gider düzeninizi gözden geçirirken ödemesi gerçekleşmeyen alacaklarınızı temin etmek için ikili görüşmeler yapabilir, bunların ışığında bir sonraki hamlelerinizi planlayabilirsiniz.

18 Şubat Akrep burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde duygusal olabileceğiniz bir gün içerisindesiniz. Tutkularınızı yaşamak isterken sınırı korumayı unutmamalısınız.

18 Şubat Yay burcu yorumu

Emek verdiğiniz tüm işlerin daha iyi hale getirilmesi için yapılan uyarıları, özgürlüğünüzün kısıtlanması olarak algılamamalısınız.

18 Şubat Oğlak burcu yorumu

Konulara maddesel yaklaşımınız olası bazı sorunlar öncesinde önlem almanızı sağlayacaktır.

18 Şubat Kova burcu yorumu

Ailenizle aranızda geçen konularda sabit düşüncelerle hareket ediyor olabilirsiniz. Ailenizin söyleyeceklerine kulak vermeli, olaylara onların gözünden de bakmalısınız. Bugün doğanların burcu olan Kovaların bugün içerisinde ilginç sürprizlerle karşılaşma oranı yüksek.

18 Şubat Balık burcu yorumu

Hatalı olduğunuzu kabullenerek olaylara objektif bakmalısınız. Hatada ısrar etmek yaşayacağınız sonuçların boyutunu da olumsuz yönde etkileyecektir.