Kültür-sanat

Çukur dizisi final sürprizi! Yamaç ölüyor! Cumali ve Vartolu Sadettin arasında ölümle biten savaş

Çukur dizisi kimsenin beklemediği bir şekilde final yapacağı öğrenildi. Alınana bilgilere göre Çukur dizisi final bölümde Yamaç ölecek. Cumali ve Vartolu Sadettin arasında savaş başlayacak.

Çukur dizisi 125 bölümde final yapacağı ve dizinin Mayıs sonunda sona ereceği öğrenilirken final bölümüyle ilgili dikkat çeken senaryolar izleyiciler arasında konuşulmaya başlandı.

ÇUKUR DİZİSİ SÜRPRİZ FİNAL

Son zamanlarda yaşanılan olaylar Çukur izleyicisine şaşırtmaya devam ediyor. Çukur dizisi final kararı ile izleyiciler üzülse de Çukur dizisi final ile sürpriz bir şekilde final yapması bekleniyor.

YAMAÇ ÖLÜYOR

Çukur dizisi finalinde başrol kahramanlarından olan Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli’nin finalden bir bölüm öncesinde hayatını kaybedeceği ve böylelikle Çukur dizisinde sürpriz bir şekilde final yapacağı aktarıldı.

VARTOLU SADETTİN VE CUMALİ ARASINDA SAVAŞ ÇIKACAK

Çukur dizisi ilk bölümlerinden itibaren araların soğuk rüzgarların estiği Cumali ve Vartolu Sadettin arasında Çukur dizisi finalinde ikisinin de ölümüyle sona erecek bir savaş başlayacak.

AMCA CUMALİ ÇUKUR’UN SAHİBİ OLACAK

Amca Cumali ise Çukur’un tamamına sahip olacak ve Çukur baştan sona yıkılarak yeni bir yer olduğu gösterilecek. Çukur mahallesi ismi Çukur olarak kalsa da eskiden esir kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir