Bilim, Teknoloji

Instagram kullanıcılarını sevindiren yeni özellik! Sildiğiniz fotoğrafları geri getirebileceksiniz!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram yeni özellik ile herkesi heyecanlandırdı. Instagram’a gelen yeni özellik sayesinde artık silinen fotoğraflarınızı geri getirebileceksiniz. Peki, ama nasıl?

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram yeni özellik ile kullanıcılarından tam not alacak. Şirket, son olarak kullanıcılarına sildikleri fotoğrafları geri getirebilme özelliği getiriyor. Bu özellikle sayesinde kullanıcılar 30 gün içerisinde fotoğraflarını yeniden alabilecek.

SÜRE SINIRI VAR

Silinen fotoğrafların geri getirilebilmesi için 30 günlük süre sınırı bulunuyor. 30 gün içerisinde işlem yapmayan kullanıcılar fotoğraflarını geri getiremeyecek.

INSTAGRAM SİLİNEN FOTOĞRAFLAR NASIL GERİ GETİRİLECEK?

Instagram silinen fotoğrafları geri getirmek için kullanıcıların Ayarlar – Hesap – Silinen İçerikler yolunu izleyerek bu özelliği kullanabilecek.

KULLANICILAR SİLMEK YERİNE ARŞİVLE ÖZELLİĞİ TERCİH EDİYOR

Bazı kullanıcılar ise fotoğraflarını silmek yerine, Instagram’ın arşivle özelliği kullanarak, fotoğraflarına istedikleri zaman ulaşabiliyor.

INSTAGRAM SİLİNEN FOTOĞRAFLARI GERİ GETİRME ÖZELLİĞİ NE ZAMAN KULLANILACAK?

Instagram silinen fotoğrafları geri getirme özelliğinin ne zaman kullanılacağı merak konusu oldu. Merakla beklenen özelliğin ne zaman uygulanacağı ise henüz net değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir