Kültür-sanat

Gelinim Mutfakta kim kazandı kim elendi? 19 Şubat Gelinim Mutfakta 2 gelin eleniyor!

Kanal D ekranlarında Seda Sayan’ın sunumu ile ekranlara gelen Gelinim Mutfakta’da bu hafta herkesi şaşırtan bir olay yaşanıyor. Seda Sayan yaptığı açıklamasında bu hafta 2 gelinin birden eleneceğini duyurmasından sonra izleyiciler, Gelinim Mutfakta kim kazandı kim elendi? sorusuna cevap arıyor.

19 Şubat Gelinim Mutfakta elenen ve kazanan isim, izleyenlerin her hafta araştırdığı konular arasında. Haftanın birincisi olan gelinin 5 altın bileziğe sahip olacağı yarışma programında gelinler her gün marifetlerini sergiliyor.

GELİNİM MUTFAKTA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Gelinim Mutfakta yeni bölümü hafta içi her gün saat 13.00’de izleyicilerle buluşuyor. Her Cuma günü, haftanın en düşük puanını alan bir gelin yarışmaya veda ederken, Pazartesi günü yeni bir yarışmacı geliyor.

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta kazanan isim de merak konusu oluyor. Günün birincisi olan yarışmacı, çeyrek altın sahibi olurken, haftanın birincisi olan gelin 5 altın bileziğin sahibi olmaya hak kazanıyor.

Gelinim Mutfakta günün birincisi Esra olarak, çeyrek altın almaya hak kazandı.

Haftanın birincisi ise en yüksek puanını alarak, 5 altın bileziğe hak kazanan isim, Ayten oldu.

19 ŞUBAT GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Seda Sayan bugün programın başında 2 gelinin birden elendiğini söylemesinden sonra izleyenler, Gelinim Mutfakta hangi gelinler elendi? sorusuna cevap arıyor.

Bugün yayınlanan bölümün sonunda Seda Sayan yaptığı açıklamasında, bu hafta Gelinim Mutfakta eleme olmayacağını duyuruldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir