Ekonomi

Araç sahiplerine kötü haber! Benzin fiyatlarına zam geliyor!

Gelen bir son dakika haberine göre milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Yapılan açıklamada benzin fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde zam yapılması bekleniyor. Yapılan 19 Şubat benzin zam haberi sonrasında yeni benzin fiyatları da merak konusu oldu.

Son dönemlerde yapılan zamlara bir de benzin eklendi. Benzin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren 15 kuruş zam gelmesinin beklendiği duyuruldu. Konuyla ilgili Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından akşam saatlerinde resmi açıklama yapması bekleniyor.

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR?

Vatandaşlar, benzin için gelmesi beklenen 15 kuruşluk zam haberi sonrasında güncel akaryakıt fiyatları konusunu araştırmaya başladı. Alınan bilgiye göre güncel akaryakıt fiyatları şu şekilde aktarıldı:

İSTANBUL (ANADOLU – AVRUPA BÖLGESİ) AKARYAKIT FİYATLARI

ANKARA AKARYAKIT FİYATLARI

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

RESMİ AÇIKLAMA EPGİS TARAFINDAN YAPILACAK

Konu ile ilgili resmi açıklamanın Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılması bekleniyor. Yapılacak açıklamayla birlikte benzinde 15 kuruşluk zam 20 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak.

ZAMLI BENZİN FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

15 kuruşluk benzin zammı sonrasına, zamlı benzin fiyatları İstanbul – Anadolu Bölgesi’nde 7,42 TL, İstanbul Avrupa Bölgesi’nde 7,36 TL, Ankara’da 7,47 TL ve İzmir’de ise 7,50 TL olması bekleniyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir