Gündem

Anne baba ve 4 yaşındaki çocuğun öldürüldüğü cinayetteki sır perdesi kalktı!

Geçtiğimiz günlerde tüm Türkiye, Eskişehir’de meydana gelen cinayeti konuşuyordu. İlkay ve Emel Tokkal çifti, 4 yaşındaki çocuklarıyla birlikte, evlerinde öldürülmesiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Gelen bilgiye göre katil zanlısının İlkay Tokkal’ın eski ortağı olan M. Ş. B. olduğu tespit edildi. Detaylar haberimizde

İlkay Tokkal ile ikinci evliliğini yapan Emel Tokkal’ın kızı, geçtiğimiz günlerde annesine telefonla ulaşamayınca, polisi aradı. Ekipler çiftin Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi Hamamyolu Caddesi’nde bulunan evlerine gitti.

Kapı kilitli olduğu için çilingir yardımı ile eve giren ekipler, anne, baba ve 4 yaşındaki çocuğun cansız bedenleriyle karşılaştı. İlkay Tokkal’ın 7, anne Emel Tokkal ve 4 yaşındaki Doruk’un 3 defa bıçaklandığı belirtildi.

KAPIDA ZORLAMA YOK

3 kişilik bir ailenin bıçaklanarak öldürülmesi, kısa sürede tüm Türkiye’de gündem olmuştu. Polisin olayla ilgili yaptığı inceleme sonucunda İlkay Tokkal’ın eşi ve oğlu ile birlikte dükkanlarını kapatarak evlerine geldiği ve dışarıdan sipariş edip yemek yedikleri belirtildi. Polis, aynı zamanda kapıda herhangi bir zorlama izine rastlamadı.

Bunun üzerine katil ya da katillerin tanıdık olduğu şüphesi üzerinde duruldu. Polis, Hamamyolu Caddesi üzerindeki tüm kameraları yakından inceledi.

OĞLU VE ORTAĞI GÖZALTINA ALINMIŞTI

Cinayet sonrasında polis, İlkay Tokkal’ın ilk eşinden olan oğlu B.C. Tokkal ve eski ortağını gözaltına aldı. Daha sonra eski çalışanı M. Ş. B. ve esnaf komşusu E. D. gözaltına alındı. Aynı zamanda M. Ş. B.’nin eşi H. B., İ. K., Z. O., H. B. ve F. Y.’nin de gözaltına alındığı belirtildi.

ESKİ ORTAĞI ÇIKTI

Gelen son dakika haberine göre aileyi acımasız bir şekilde bıçak darbeleriyle katleden kişinin İlkay Tokkal’ın eski ortağı M. Ş. B. olduğu tespit edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir