Ekonomi

Bu bankanın kredi kartını kullananlar dikkat: Borç ödeme için açıklama yapıldı!

Zaman zaman bankalar tarafından müşterilerini bilgilendirici mailler veya mesajlar atılıyor. İş Bankası kredi kartı kullanıcılarını ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, kredi kartları için PTT Bank aracılığıyla gerçekleştirilen borç ödeme uygulamasının 1 Mart tarihinde sona ereceği bildirildi.

İş Bankası müşterilerine borç ödeme uygulaması hakkında önemli bir duyuruda bulundu. Banka tarafından müşterilerine mail atılarak PTT Bank aracılığıyla yapılan ödeme uygulamasının 1 Mart tarihinden itibaren sona ereceği belirtildi.

Banka müşterilerine gönderdiği mailde şu ifadeleri kullanıldı:

1 Mart 2021 tarihi itibariyle Bankamız kredi kartları için PTTBank aracılığıyla gerçekleştirilen borç ödeme uygulamamız sona erecektir.

Borç ödeme işlemlerinizi İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarımızdan, Bankamatiklerimizden, Şubelerimizden, Çağrı Merkezimizden veya diğer Bankaların ATM’lerinden gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Hesabınıza para yatırmak için yakınınızda bir İş Bankası Şubesi veya Bankamatik’i yok ise PTT’den İş Bankası’ndaki hesabınıza veya kartınızın hesabına EFT gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir