Kültür-sanat

Milyoner neden yayınlanmadı? Final mi yapıyor? Şaşırtan iddia!

ATV’nin Cumartesi günleri yayınlanan ve izleyenler tarafından sevilen bilgi yarışması Milyoner, dün akşam yeni bölümü yayınlanmadı. Milyoner yeni bölüm neden yayınlanmadı? araştırması yapan izleyenler, şaşırtan bir iddia ile karşılaştı. İddiaya göre Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacak.

Her Cumartesi akşamının sevilen programı olan Kim Milyoner Olmak İster 20 Şubat akşamı neden yayınlanmadı? Yarışmanın dün akşamki beklenen yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicileri meraklandırdı.

KARDEŞLERİM DİZİSİ EKRANLARA GELDİ

Dün akşam Kim Milyoner Olmak İster? yeni bölümü yerine Kardeşlerim dizisi ekranlara gelince, yarışmanın sıkı hayranları, Milyoner final mi yaptı? sorusuna cevap aramaya başladı.

FİNAL İDDİASI

Konuyla ilgili ATV’den resmi bir açıklama gelmezken, ortaya Kim Milyoner Olmak İster? final yaptı iddiaları atılmaya başlandı.

Son dönemlerde yeni bölümleriyle ilk 10’a giremeyen Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili bir iddia daha ortaya atıldı. İddiaya göre Kenan İmirzalıoğlu’nun son günlerde ekranlara geri döneceği konuşulan Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı şeklinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir